stylowe-bransolety.pl

Polski styl słynie z tego że odsuwany jest na drugi plan na koszt zagranicznych nowości. Bardzo często mówi się że moda pochodzenia polskiego w porównaniu do innych krajów zaledwie raczkuje, jednak gdyby jednak przypatrzeć się temu bardziej polscy projektanci są w stanie pokazać polskim klientom naprawdę wiele!
Od najbardziej porządanych fasonów po wysokiej jakości tkaniny. Gdzie i dlaczego pojawia się bariera klientów? Brak odpowiednich umiejętności projektujących czy szukający są zbytnio wymagający w swoich poszukiwaniach?

Okazuje się że nie! Chodzi o to że Polski rynek rozwijał się w o wiele krótszym czasie niż marki międzynarodowe mając tym samym dużo mniej czasu na podbicie rynku. Konsumenci dostrzegając że sąsiednie rynki oraz zagraniczne marki przodują w rankingach oddali zaufanie zagranicznym projektatom odmawiając sobie zaszczytu korzystania z polskich, polskiego pochodzenia odzieży. Brzmi {absurdalnie|niewiarygodnie| aczkolwiek niestety to prawda.
Staje sie oczywistym fakt że wymarzonej sukienki, albo innych ubrań ludzie nie muszą szukać u naszych sąsiadów ze względu na to że wystarczy sprawdzić polski asortyment.

Reasumując postarajmy się zaakceptować i polubić to co nasze! Zostawmy stereotypy i dajmy szansę tutejszym producentom ale też pozostałym ludziom obracającym się w tej branży.

Stylowe Bransolety

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.