slubna-bizuteria-srebrna slubna-bizuteria-srebrna

Czy znasz 3 podstawowe pojęcia nakreślające stereotypową damę? Ja znam: uczucie, rodzina i ubrania. Co kryje się pod podanymi nazwami? Jakich doznań pragną panie? Czego nie znoszą? Z czym walczą ? Jakich rzeczy nie odstępują nawet na moment? Dziś przedyskutujemy pierwsze podstawowe pojęcie: uczucie w życiu kobiety. Postarajmy się je poznać. Jak postrzega siebie kobieta, a widzi ją płeć silna? Czego oczekują obie ze stron? Damy lubią czuć się adorowane. Większość ceni sobie kiedy ukochany bierze inicjatywę w ich relacji w swoje ręce jednakże nie przyjmują zachowania na zabój zaabsorbowanego mężczyzny. Jak często mawiają z jednej strony pragną czułości, stałości w uczuciach, ale w drugiej połowie skrycie marzą o tym ażeby obecny partner od czasu do czasu stawiał opory, bywał nie do zdobycia. Jakie z tego wnioski? Damy na przekór pozorom też pragną zdobywać, bo czy kogoś satysfakcjonuje w pełni bez trudu zyskana rzecz, a dopiero co relacja czy też uwaga kogoś drugiego? Oczywiście, że nie. Tak więc w jaki spsób sprostać wymaganiom wyjątkowych kobiet? Jak to rozegrać by bywać na wygranej pozycji?
Zadbaj o kobietę w sposób jaki chce, obserwuj jej mniejsze lub większe potrzeby, żeby pamiętać które z nich bywają najistotniejsze oraz na nich skup się najbardziej, nawyk bywania niedostępnym wyrobisz rozmawiając z wybranką. Pamiętaj, że to wymiana zdań jest fundamentem szczęśliwego związku.
Nie zapominaj, że relację trzeba pielęgnować najczęściej drobnymi gestami, manewrami. Niezadbane uczucie wcześniej czy późno zawsze gaśnie. To właśnie sprawia, że męsko-damska relacja jest niezwykła, ale też krucha.

slubna bizuteria srebrna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *