producenci-dodatkow.pl

Wyroby złotnicze sztuczne, albo też srebrne? Jakie z nich kupujemy chętniej? Ten spór ma miejsce całkiem długo na świecie. Teraz odważymy się udzielić odpowiedzi na ten temat. Nie mniej temat nie jest aż tak proste jak mogłoby się zdawać. Powyżej wymienione typy wyrobów jubilerskich posiadają znane minusy, ale także poważne plusy użytkowania.
Prawdziwa biżuteria – z reguły produkuje się takie modele z wyizolowanego metalu szlachetnego. Dlatego właśnie pozostaje dużo droższa. Wytwarza się ją galwanizując rudy metali szlachetnych. Jest zdecydowanie bardziej prestiżowa i dokładnie z tego powodu chętnie kupują ją ludzie z klasy średniej. Również ważne jest lokalizacja jej prezentacji, zwykle są to salony złotnicze. Jest odpowiedni pokazana w podświetlonych, szklanych witrynkach. W takcie jej kupna często dostaniemy piękne pudełko. W jubilerskim salonie obsługa klienta na 100% pozostanie milsza i lepszej klasy. Wyroby jubilerskie ze szlachetnych metali o czym także nie powinniśmy pamiętać, nie uczulają.
Sztuczna biżuteria – pozostaje zazwyczaj produkowana ze mieszanin pospolitych metali, a plateruje się ją niedużą kożuchem metalu szlachetnego. Takie produkty raczej w niekrótkim czasie rysują się i ludzie wyrzucają je. Ich najwybitniejsza zaleta to jak najbardziej niewielka wartość produkcji. Ze smutkiem uważamy, że potrafi wywoływać reakcje alergiczne, bardzo często biżuteria z dodatkiem niklu. Co ważne linie takiej biżuterii są wybitnie piękne z uwagi na stop, bez owijania w bawełnę stanowczo łatwiej ją zrobić. Komplety tutaj z reguły złożone są z 2 elementów – naszyjnika i bransoletki.
Podsumowując biżuteria srebrna pozostaje precyzyjniej wykończona i nie wywołuje reakcji skórnych. Jednak pozostaje zdecydowanie w wyższej cenie, ale także nie ściera się w takim tempie jak sztuczna. Z drugiej strony kolekcje biżuterii sztucznej są ładniejsze i w niższej cenie. Jaki gatunek jest lepszy? Naszym zdaniem są po prostu różne.

Producenci dodatkow

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.