ekskluzywne-bransoletki.pl

Portale plotkarskie czy poradniki pisane są w głównej mierze o modzie damskiej oraz są wskazane dla kobiet. Dlaczego tak jest skoro męska część świata mody jest równie rozległa w swoich dziedzinach?
Już dawno przyjęto że świat mody stworzony jest dla kobiet. Przyjęto również, że faceci nie są chętni do pogawędek na temat garderoby czy dbania o wygląd. Kobiety uważają że nie warto zadawać pytań facetowi o to co włoży na siebie, ma ubrane, planuje kupić.Wiadomo jednak o tym że faceci bardzo lubią a wręcz kochają chwalić się swoimi zdobyczami. Rozsiewając plotki przekazujemy wszystkim pięknym kobietom że temat mody dla facetów nie jest tematem tabu! Pogadajmy więc o modzie mężczyzn. Czy moda męska w naszym kraju ma się dobrze? Znawcy mówią że największym problemem polskich marek jest koncepcja demonstrowania ubrań w sklepach internetowych i nie tylko. Męską część kupców odstrasza bardzo często stereotypowy obraz mężczyzny który prezentuje odzież. Na szczęście większość jednak sięga po to w czym czuje sie dobrze bez względu na to w jakim świetle coś jest zademonstrowane. Zapytajmy siebie o najważniejszą rzecz – Co i dlaczego powinien mieć w szafie każdy facet?
Jedną z rzeczy must have którą każdy mężczyzna powinien mieć jeset tradycyjna koszula, podobno najlepiej biała oraz czarna. Kolejną częścią garderoby powinna być marynarka. Najlepsza jest taka która się prawie nie wyróżnia, pasuje absolutnie do wszystkiego!
Finalną niezbędną rzeczą są eleganckie buty. Ważne żeby były w stonowanym odcieniu i modnym fasonie.

Ekskluzywne Bransoletki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *