bizuteria-2020.pl

Wyroby jubilerskie jest to pojęcie bardzo ogólne. W jaki sposób da się je pogrupować? Jak najbardziej biorąc pod uwagę metal szlachetny, z którego pozostają wykonane, a także które kamienie wstawiono. Teraz tymczasem zrobimy podział z uwagi na typ wyrobów jubilerskich.
Zawieszki na Łańcuszku – kochane od wielu lat, zarówno przez kobiety oraz panów. Niewielka zawieszka na połączonych ogniwach łańcuszka z reguły umieszczona na piersi – sedno niewieściego wdzięku.
Kolczyki jest następny rodzaj damskich wyrobów z rodzinny biżuterii. Najczęściej produkuje się je ze białego złota. Wyróżniamy kilka typów spięć, miedzy innymi Angielski. Kolczyki pozostają najbardziej znane patrząc globalnie z branży jubilerskiej.
Sygnety (pierścienie) od zawsze przystrajają również damską dłoń. Bywają takie zwyczajne, choć bywają też sztuki ze zdobieniami. Bardzo często przypisuje się im jakąś symbolikę.
Bransolety to niewielkie łańcuszki jakie panie zazwyczaj zakładają na rękę, jednak od jakiegoś czasu również na nogę, w ostatnich czasach pozostaje to bardzo „cool and sexy”
Beadsy – gatunek, który wszedł na nasz rynek z pięknych Włoszech. Zawieszki nakładane są w tym systemie na mocno splecioną bransoletę z zatrzaskiem. Z uwagi na fakt, że koraliki występują w ogromnej kombinacji typów praktycznie wszelka bransoletka jest inna.
Na świecie istnieje także seria mająca swoje korzenie w Stanach. W której charms są przyczepiane do bransoletki przy użyciu malutkiego karabinka wspinaczkowego. Dostały one miano charmsów.
Obrączki ślubne – należą do działu pierścieni. Niedawno zdecydowanie doznały chodliwości. Wszyscy narzeczeni pragną mieć modele oryginalne także romantyczną sentencją.
Zegarki na rękę – nasza ostatnia rodzina z segmentu biżuterii. Nierzadko wybierana także przez panów. Ważny jest nie tylko materiał, ale i urządzenie wewnątrz.
Typów biżuterii jest zdecydowanie dużo. Kiedy już kupujemy czasem lepiej poszukać niewielką firmę złotniczą. Produkty będą zdecydowanie lepszej jakości i również trochę tańsze.

biżuteria 2020

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *